پیرس: بابت جدایی رمزی از آرسنال ناراحت هستم؛ اوزیل به اعتماد به نفس بیشتری نیاز دارد

هافبک سابق توپچی‌ها در مورد جدایی رمزی از آرسنال و انتقادات از اوزیل صحبت کرده است.

طرفداری- رابرت پیرس به خاطر جدایی آرون رمزی از آرسنال ناراحت است ولی اعتقاد دارد این بازیکن شایستگی انتقال به یوونتوس را دارد.

به گزارش اسکای، هافبک تیم ملی ولز در پایان فصل جاری با قراردادی آزاد به قهرمان ایتالیا ملحق خواهد شد. پیرس در مورد جدایی رمزی از توپچی‌ها پس از ۱۱ سال گفته است:

ناراحت هستم. آرون را می‌شناسم و او بازیکن خیلی خوبی است. خیلی خوب کار می‌کند و گل‌های زیادی به ثمر رسانده است. او برای ترکیب تیم به ویژه در رختکن اهمیت بالایی دارد. متأسفانه فوتبال همین است و باید به تصمیم آرون احترام گذاشت. این چالش و زندگی جدیدی برای او خواهد بود. خیلی برای آرون خوشحالم. او شایسته این فرصت بزرگ است. سری آ لیگ خوبی است و یوونتوس هم یکی از بهترین تیم‌های اروپا به شمار می‌رود. او در کنار یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان یعنی کریستیانو رونالدو بازی خواهد کرد. ناراحتم ولی زندگی همین است.

پیرس که در طول شش سال حضور در آرسنال دو قهرمانی در لیگ برتر و دو قهرمانی در جام حذفی را تجربه کرد، همچنین به حمایت از مسوت اوزیل پرداخت. این هافبک ۳۰ ساله به خاطر به ثمر رساندن تنها ۶ گل و ارسال ۳ پاس گل طی ۳۱ بازی در فصل جاری، مورد انتقاد جمعی قرار گرفته است.

می‌توان مسوت اوزیل را با دنیس برگکمپ مقایسه کرد چون هر دوی آن‌ها پشت مهاجم بازی می‌کنند. مسوت اوزیل بازیکن بزرگی است ولی شاید به اعتماد به نفس بیشتری نیاز دارد. از دید من او یک رهبر ارکستر است؛ کسی که با توپ جادو می‌کند. شرایط برای او آسان نیست چون باید بازی به بازی بهتر شود. مقداری از مسوت شناخت دارم و به ویژه وقتی آن‌ها در مسابقه‌ای شکست بخورند، او بسیار ناراحت می‌شود.

منبع : طرفداری